در حال بارگذاری ...
 • تماس تلفنی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با رئیس شورای هماهنگی بیمه های استان آذربایجان غربی در پی وقوع زلزله خوی

  در روز وقوع حادثه زمین لرزه شهرستان خوی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در تماس تلفنی با رئیس شورای هماهنگی استان آذربایجان غربی در مورد رسیدگی فوری به بیمه گذاران ...

 • پیام دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران به مناسبت روز بیمه سال 1401

  دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در پیامی 13 آذر روز بیمه را به تمامی فعالان صنعت بیمه و مردم شریف ایران تبرک گفت. متن پیام تبریک به شرح زیر می باشد:

  با سلام و درود به تمامی همکاران عزیز و فعالان گرامی و خدمتگزاران پر تلاش صنعت بیمه کشور که با همت عالی و کوشش بی‌وقفه و شبانه روزی خود به مردم شریف ایران، به عنوان مظهر آرامش و اطمینان و ضامن امنیت روانی جامعه و حامی و پشتیبان اقتصاد کشورید و همواره با پرهیز از رقابت ناسالم، بهره‌گیری از دانش‌های روز دنیا و تجارب فنی، در جهت کاهش ضریب خسارت و زیان‌های محتمل و افزایش توان مدیریت ریسک مناسب مبادرت می‌ورزید.  

  سیزدهم آذر به عنوان «روز صنعت بیمه کشور» فرصتی است مغتنم برای وفاق ملی و هم‌افزایی در صنعت بیمه وگام برداشتن در مسیر توسعه و تعالی این صنعت که با مرور اقدامات و دستاوردهای بیکران و ارزشمند بیمه گران و استفاده از تجارب گذشته افق‌های روشن‌تری را برای ذینفعان ترسیم نماییم.

   با تقدیم بهترین سپاس‌ و درود به همکاران عزیز و تمامی متولیان بیمه درصنعت بیمه کشور و تبریک فرارسیدن سیزدهم آذر ماه «روز بیمه» به شما سخت‌کوشان خستگی‌ناپذیر و همیشه پویا، به یمن عنایات حضرت حق و به تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در سالی که مزین به عنوان «تولید، دانش بینیان و اشتغال آفرینی» است، با تعامل، همدلی، هماهنگی و هم افزایی متولیان، خدمتگزاران و مدیران پر تلاش مؤسسات بیمه در صنعت بیمه کشور، در «پنل تخصصی چالش‌ها و فرصت‌های بیمه‌گری هوشمند با رویکرد دانش‌بنیان» به بررسی راهکارهای دانش‌بنیان کاهش ریسک بیمه گری در زمینه های مختلف پرداخته و برگی دیگر به اوراق پرافتخار این صنعت می‌افزاییم. همانگونه که در سال‌های اخیر در آمار و ارقام  ناشی از رشد و توسعه این صنعت، اقدامات شایسته‌ای را همچون؛ رشد و افزایش پرتفوی بیمه، افزایش ضریب نفوذ بیمه، افزایش ارائه خدمات و پرداخت خسارات به بیمه گذاران و مردم، ارائه خدمات بیمه ای نوین و نوآوری های مرتبط با فناوری اطلاعات، تسریع و تسهیل در دسترسی آحاد جامعه به خدمات مؤسسات بیمه، تعامل بیش از پیش با قوای سه گانه کشور به ویژه دولت محترم، مجلس محترم شورای اسلامی، قوه محترم قضاییه و سازمان‌های متولی مرتبط با فعالیت های صنعت بیمه، افزایش توانگری مالی مؤسسات بیمه و انبوهی از فعالیت و خدمات بیمه‌ای ارزشمند که در تاریخ بیمه کشور ثبت و در خاطره‌ها جاودان مانده است.

  در پایان با عرض تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمند تمامی فعالان صنعت بیمه و همکاران گرامی، «روز بیمه» را که روز تقدیر از تلاش همه خدمتگزارانی است که با همت والای خود، خالصانه و خاضعانه می‌کوشند، تا فضایی امن و آرام را زیر چتر بیمه، برای مردم عزیز و ذی‌نفعان شایسته در کشور بنا کنند. مجدد فرصت را غنیمت شمرده و صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق روزافزون همگان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

  دکتر سید محمد کریمی

  دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران
  نظرات کاربران