در حال بارگذاری ...
 • ایرنا

زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند
  ایرنا

  زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد شرکت های بیمه عضو این سندیکا بابت خسارات ناشی از زلزله آبانماه 96 کرمانشاه، تاکنون یک هزار و 580 میلیارد ریال به مردم زلزله زده پرداخت کرده اند. زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند


  ایبنا

دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است
  ایبنا

  دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران بیمه های عمر و زندگی را امید اول صنعت بیمه برای توسعه دانست و در جهت توسعه پایدار این رشته به شرکت های بیمه پیشنهاد داد عرضه بیمه مکمل بازنشستگی را مدنظر قرار دهند.


  خبرگزاری میزان

در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد
  خبرگزاری میزان

  در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد

  خبرگزاری میزان- با توجه به نوسانات نرخ ارز در ماه‌های اخیر تمامی بازار‌ها را تحت تاثیر قرار داده که در این بین صنعت بیمه از این موضوع مستثنی نیست که در این راستا باید در عقد قرار داد‌ها قوانین لازم رعایت شود. به ...


 • بیمه سامان

  انطباق عملکرد بیمه سامان با اصول حاکمیت شرکتی

  شرکت بیمه سامان در راستای حفظ حقوق ذینفعان خود نسبت به توسعه حاکمیت شرکتی اهتمام ورزیده و در این جهت همواره سعی نموده فراتر از الزامات قانونی خود عمل کند.

  به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، احمدرضا ضرابیه مدیرعامل بیمه سامان ضمن اعلام این مطلب گفت: کمیته حسابرسی شرکت از سال 1386 فعال میباشد و بصورت مستمر تشکیل جلسه می دهد. این کمیته عنوان بازوی کنترل داخلی هیأت مدیره شرکت به خوبی عمل می‌کند. هیأت عامل شرکت بیمه سامان متشکل از مدیر عامل و معاونین مدیر عامل بصورت هفتگی تشکیل جلسه می‌دهد و به همراه کمیته‌های زیرمجموعه خود برنامه های استراتژیک مصوب هیأت مدیره و امور اجرائی شرکت را راهبری و مدیریت می‌نماید. 

  مدیر عامل بیمه سامان همچنین در سخنان خود اظهار داشت: شرکت بیمه سامان اولین شرکتی بود که در راستای انطباق با آئین نامه شماره 93 شورای عالی بیمه با موضوع "آئین نامه حاکمیت شرکتی در مؤسسات بیمه" نسبت به تعیین کلیه اعضاء هیأت مدیره خود از افراد حقیقی اقدام نمود. ارکان "مدیریت ریسک" و "تطبیق مقررات" علاوه بر "حسابرسی و کنترل داخلی" که از قبل در شرکت مستقر بود ایجاد شده و در حال توسعه فعالیت می باشد.

  وی همچنین از اجرا و اقدامات لازم برای تسری و تعمیم الزامات حاکمیت شرکتی در شرکتهای زیرمجموعه بیمه سامان خبرداد و در ادامه گفت : اجرا و توسعه حاکمیت شرکتی یکی دیگر از اقداماتی است که گروه بیمه سامان با ایمان به عملکرد صحیح و حرفه ای فراتر از الزامات مقرراتی در حال پیاده سازی آن است.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران