در حال بارگذاری ...
 • دیدار صمیمانه دکتر بنیادی با اعضای کمیته کسب و کار دیجیتال سندیکای بیمه گران ایران

  معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از تشکیل کمیته کسب و کار دیجیتال سندیکای بیمه‌گران ایران، تحول فناورانه با رویکرد توسعه نوآوری را مبنایی برای افزایش ضریب نفوذ بیمه دانست.


  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران، دکتر بنیادی در این دیدار بر اصلاح نهادی و ساختاری در شرکت‌های بیمه ای با رویکرد باز طراحی کسب و کارهای شرکت‌ها بیمه اشاره کرد و گفت: این کمیته میتواند نقش موثری در ایجاد کسب و کارهای نوین با بهره گیری از فناوری های نوین ایفا کند.
  وی در ادامه با تاکید بر این مطلب که تحول فناورانه با رویکرد توسعه نوآوری مبنایی برای افزایش ضریب نفوذ بیمه خواهد بود گفت: بیمه مرکزی در حوزه اصلاح و تدوین آیین نامه ها و سازوکارهای اجرایی نوین با رویکرد تحول دیجیتال، پذیرای پیشنهادات فعالین صنعت بیمه خواهد بود. 
  در ادامه مهندس حمیدرضا پروازی، رئیس کمیته کسب و کار دیجیتال سندیکای بیمه گران، ضمن ارائه گزارش در خصوص تشکیل و فعالیت کمیته مذکور، این کمیته را منشا توسعه فرهنگ تحول دیجیتال در صنعت بیمه دانست و گفت: خوشبختانه تعداد قابل توجهی از شرکت ها، اقدام به اصلاح ساختار نموده اند و واحدی تحت عناوین مرتبط با تحول دیجیتال تشکیل داده اند.
  همچنین مهندس طباخها مدیر برنامه ریزی و نوآوری سندیکا ضمن قدردانی از رویکرد تعاملی معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی گفت: سندیکای بیمه گران ایران آمادگی دارد با بهره گیری از ظرفیت های تخصصی خود در کمیسیون ها و کارگروهها در حوزه  ارائه طرح، پیشنهاد و نظرات کارشناسی به بیمه مرکزی در پیشبرد اهداف عالی صنعت بیمه گام بردارد.
  شایان ذکر است، این نشست با حضور پروازی، طباخها، گلشنی، زینلی و فاضلی،  اعضای کمیته توسعه کسب و کار دیجیتال سندیکای بیمه گران ایران در دفتر دکتر بنیادی معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی برگزار شد و به بحث و تبادل نظر در خصوص شرایط حاکم بر صنعت بیمه در حوزه تحولات کسب و کار پرداخته شد.
  نظرات کاربران