در حال بارگذاری ...
 • انتخاب مجدد آقای علی اصغر عنایت و خانم شعله نوری بعنوان دبیران کارگروه های بیمه های اتومبیل و بیمه های اتکایی

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، مطابق آیین نامه فعالیت کارگروه های تخصصی سندیکا، انتخابات تعیین دبیر کارگروه بیمه های اتومبیل و اتکایی با حضور اعضاء ...

  تعرفه های دندانپزشکی سال 1401

  به گزارش روابط عمومی  سندیکای بیمه گران ایران، دکترکریمی دبیرکل سندیکا تعرفه های دندانپزشکی سال 1401 را به شرکت های بیمه ابلاغ کرد. تعرفه های دندانپزشکی سال ...

 • مجمع عمومی موسس شرکت بیمه اتکایی آوای پارس برگزار شد

  مجمع عمومی موسس شرکت بیمه اتکایی آوای پارس با حضور70درصد سهامداران این شرکت، صبح روز یکشنبه مورخ 22031401 برگزار شد.

  براساس این گزارش در ابتدای جلسه دبیر کل سندیکای بیمه­ گران کشور در سخنانی ضمن تبریک به سهامداران و موسسین شرکت بیمه اتکایی آوای پارس و اعلام آمادگی سندیکا برای هرگونه همکاری با این شرکت، برای کارکنان، موسسین و سهامداران آن آرزوی موفقیت کرد و تاسیس این شرکت را گامی مهم در رشد و توسعه صنعت بیمه کشور دانست.

  در ادامه جلسه با معرفی هیات رییسه و اعلام رسمیت مجمع توسط رییس، ابتدا گزارشی از فعالیت ­های صورت گرفته در راستای تاسیس این شرکت از جمله ارایه طرح به بیمه مرکزی، اقدام به اخذ مجوزهای لازم از بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار و فعالیت­های مربوط به ثبت قانونی شرکت توسط مجید بنویدی، نماینده هیات موسس ارایه گردید.

  در پایان تمامی دستورات جلسه اعلام شده در آگهی رسمی با رای سهامداران به تصویب رسید. از جمله این مصوبات می توان به تصویب طرح اساسنامه شرکت، انتخاب اعضای اصلی و علی­ البدل هیات مدیره، انتخاب موسسه حسابرسی و خدمات مالی فاطر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی آرمان آروین پارس به عنوان حسابرس علی­ البدل و همچنین روزنامه دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه­ های کثیرالانتشار شرکت اشاره نمود که تمامی این مصوبات با اعلام رییس مجمع و تایید آن توسط اکثری سهامداران به تصویب رسید.

  همچنین مقرر گردید، اکچوئر رسمی پس از استقرار اعضای هیات مدیره و آغاز جلسات آن توسط این اعضا مشخص و اعلام گردد.
  نظرات کاربران