در حال بارگذاری ...
 • شعبه سرپرستی استان البرز بیمه رازی افتتاح شد

  آئین افتتاح شعبه سرپرستی البرز بیمه رازی با حضور دکتر کریمی دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران، سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور، دکتر جباری مدیرعامل بیمه رازی، اعضای هیات مدیره بیمه رازی، رئیس پلیس راهور استان البرز و سایر مدیران و مسئولان برگزار شد.

  محمد کریمی دبیر کل سندیکای بیمه‌گران ایران در این مراسم گفت: بیمه گران دلسوزان و مدافعان اقتصاد ملی هستند و در زمان بروز خسارت به داد مردم می‌رسند.

  وی افزود: امروز بخش کوچکی از یک موسسه بزرگ را افتتاح و مشاهده می‌کنیم که انشالله منشأ اثر و خدمت برای مردم عزیز کشور و استان بسیار خوب البرز با ویژگی‌های منحصر به فرد باشد.

  دبیر کل سندیکای بیمه‌گران ایران بیان‌کرد: ۲ عامل در صنعت بیمه می‌تواند در جهت توسعه کار موثر باشد و آن یکی عامل نیروی انسانی و دیگری ابنیه و ساختمانی است که مردم آن را می‌بینند.

  کریمی گفت: نیروی انسانی مودب، دلسوز و کارآمد خسارت دیده و بیمه گزار را راضی می‌کند و تمام این توفیقات ناشی از نیروی انسانی کارآمد و باانگیزه است.

  وی ادامه داد: قطعا نیروی انسانی باانگیزه راهور خوب نیاز دارد و خدا رو شکر که الحمدالله از یک مدیرعامل بسیار خوب، جناب آقای دکتر جباری که یکی از مدیران شایسته صنعت بیمه هستند و در کنار وی نیز هیات مدیره متخصص و عالم حضور دارد.

  دبیر کل سندیکای بیمه‌گران ایران خاطرنشان‌کرد: صنعت بیمه پشتیبان، یار و یاور اقتصاد ملی است و پرداخت خسارات مختلف در حوادثی همچون سانحه سال گذشته مترو و یا سانحه قطار یزد- مشهد نمونه‌ای از این اقدامات و پشتیبانی صنعت بیمه برای بیمه‌گذاران است.

  کریمی گفت: خوشبختانه ضریب نفوذ بیمه در کشور ۲.۶ است و استان البرز از میانگین کشوری کمی بالاتر است که بسیار بیشتر ظرفیت دارد و جا دارد که بیمه‌گران فعالیت بیشتری در این استان داشته باشند و نگاه عالمانه و دراز مدت مدیرعامل بیمه رازی سبب شد که در این استان سرمایه‌گذاری بیشتری کنند.

  وی با اشاره به اینکه طبق برنامه پنجم توسعه ضریب نفوذ بیمه باید به ۷ برسد، ادامه داد: بیمه مرکزی به عنوان نماینده حاکمیت از نوآوری‌ها استقبال خواهد کرد و مخصوصاً در بیمه‌های زندگی توسعه خوبی می‌توانیم داشته باشیم.




  نظرات کاربران