در حال بارگذاری ...
 • تماس تلفنی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با رئیس شورای هماهنگی بیمه های استان آذربایجان غربی در پی وقوع زلزله خوی

  در روز وقوع حادثه زمین لرزه شهرستان خوی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در تماس تلفنی با رئیس شورای هماهنگی استان آذربایجان غربی در مورد رسیدگی فوری به بیمه گذاران ...

 • اطلاعیه تغییر ساعت کاری ادارات صنعت بیمه از 21 خرداد تا 3 شهریور

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، براساس مصوبه هیات وزیران، ساعات شروع و خاتمه کار کلیه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، نیروهای مسلح و نهادهای عمومی غیردولتی از تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ تا تاریخ ۳ شهریور ۱۴۰۱ از ساعت ۷ تا ۱۳:۳۰ تعیین شد.

  متن کامل اطلاعیه سندیکای بیمه گران را در ادامه می خوانید:

  مدیران محترم عامل موسسات بیمه عضو سندیکای بیمه گران ایران

  با سلام و احترام

  با عنایت به تصویب کاهش ساعات اداری کل کشور توسط هیئت محترم وزیران به منظور مدیریت مصرف برق در ایام تابستان، به منظور هماهنگی در ارائه خدمات ضروری و با استناد به مصوبه شورای محترم عمومی سندیکای بیمه گران ایران، بدینوسیله موارد مشروحه ذیل را جهت اقدام لازم به استحضار می رساند.

  ١- ساعات کاری موسسات بیمه عضو سندیکای بیمه گران ایران از تاریخ 1401/03/21 لغایت 1401/06/03 در کل کشور از ساعت 7 تا 13:30 تعیین می گردد.

  ۲- مدیران محترم موسسات بیمه جهت ارائه خدمت به مردم و بیمه گذاران محترم در ایام مذکور نسبت به اتخاذ تدابیر لازم جهت بهره مندی بیمه گذاران از خدمات غیر حضوری و سامانه های الکترونیکی شرکتها در خارج از ساعات اداری اقدام فرمایند.

  ۳- از آنجا که بعضی از شرکت‌ها در شرف آمادگی و برگزاری مجامع خود هستند، لذا حضور همکاران در بعد از ساعات اداری صرفا به میزان نیاز با تشخیص مدیرعامل محترم شرکت خواهد بود.

  پیشاپیش از بذل توجه و همکاری شما عزیزان سپاسگزاری می نماید.

   

  سندیکای بیمه گران ایران
  نظرات کاربران