در حال بارگذاری ...
 • اطلاعیه تغییر ساعت کاری ادارات صنعت بیمه از 21 خرداد تا 3 شهریور

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، براساس مصوبه هیات وزیران، ساعات شروع و خاتمه کار کلیه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، نیروهای مسلح و نهادهای عمومی غیردولتی از تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ تا تاریخ ۳ شهریور ۱۴۰۱ از ساعت ۷ تا ۱۳:۳۰ تعیین شد.

  متن کامل اطلاعیه سندیکای بیمه گران را در ادامه می خوانید:

  مدیران محترم عامل موسسات بیمه عضو سندیکای بیمه گران ایران

  با سلام و احترام

  با عنایت به تصویب کاهش ساعات اداری کل کشور توسط هیئت محترم وزیران به منظور مدیریت مصرف برق در ایام تابستان، به منظور هماهنگی در ارائه خدمات ضروری و با استناد به مصوبه شورای محترم عمومی سندیکای بیمه گران ایران، بدینوسیله موارد مشروحه ذیل را جهت اقدام لازم به استحضار می رساند.

  ١- ساعات کاری موسسات بیمه عضو سندیکای بیمه گران ایران از تاریخ 1401/03/21 لغایت 1401/06/03 در کل کشور از ساعت 7 تا 13:30 تعیین می گردد.

  ۲- مدیران محترم موسسات بیمه جهت ارائه خدمت به مردم و بیمه گذاران محترم در ایام مذکور نسبت به اتخاذ تدابیر لازم جهت بهره مندی بیمه گذاران از خدمات غیر حضوری و سامانه های الکترونیکی شرکتها در خارج از ساعات اداری اقدام فرمایند.

  ۳- از آنجا که بعضی از شرکت‌ها در شرف آمادگی و برگزاری مجامع خود هستند، لذا حضور همکاران در بعد از ساعات اداری صرفا به میزان نیاز با تشخیص مدیرعامل محترم شرکت خواهد بود.

  پیشاپیش از بذل توجه و همکاری شما عزیزان سپاسگزاری می نماید.

   

  سندیکای بیمه گران ایران
  نظرات کاربران