در حال بارگذاری ...
 • انتخاب مجدد آقای علی اصغر عنایت و خانم شعله نوری بعنوان دبیران کارگروه های بیمه های اتومبیل و بیمه های اتکایی

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، مطابق آیین نامه فعالیت کارگروه های تخصصی سندیکا، انتخابات تعیین دبیر کارگروه بیمه های اتومبیل و اتکایی با حضور اعضاء ...

  تعرفه های دندانپزشکی سال 1401

  به گزارش روابط عمومی  سندیکای بیمه گران ایران، دکترکریمی دبیرکل سندیکا تعرفه های دندانپزشکی سال 1401 را به شرکت های بیمه ابلاغ کرد. تعرفه های دندانپزشکی سال ...

 • تقدیر از زحمات دکتر عطری در کارگروه بیمه های درمان

  در کارگروه بیمه های درمان سندیکای بیمه گران ایران از خدمات دکتر عطری در 8 سال حضور به عنوان دبیر در این کارگروه تقدیر بعمل آمد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، در این جلسه علی کرمی معاون سندیکا از طرف دکتر کریمی با اشاره به روحیه تعامل، فعالیت حرفه ای و اخلاق مداری جناب آقای دکتر عطری؛ تلاش ها و زحمات وی را درهشت سال گذشته کارگروه بیمه های درمان جهت ارتقای سطح دانش و ایجاد وحدت رویه در موضوعات مهم در رشته درمان موثر دانست و از اقدامات نامبرده در اجرایی شدن فعالیت های این کارگروه قدردانی و به رسم یادبود لوح تقدیری به ایشان اهدا نمودند.

  در ادامه این جلسه دکتر عطری مرور کوتاهی از فعالیت های انجام شده در طی سال های دبیری کارگروه درمان عنوان و در مورد گلوبال سازی بیماری های شایع و اثر حذف ارز ترجیحی بر دارو نکاتی را اعلام کرده و خواستار همکاری هرچه بیشتر شرکت های بیمه در اتفاقات اخیر در حوزه درمان را داشتند.

  گفتنی است دکتر رامندی معاون بیمه های اشخاص بیمه دی و خانم رادمهر مدیر بیمه های درمان بیمه ملت به ترتیب بعنوان دبیر اول و دبیر دوم کارگروه بیمه های درمان انتخاب شدند.
  نظرات کاربران