در حال بارگذاری ...
 • پیام دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران به مناسبت شهادت امیرالمؤمنین علی(ع) و شب های قدر

  با محبت به اهل بیت (ع) می توان خود را از انجام گناه نجات داد.
   فزت و رب الکعبه
  شب‌های قدر، از گرانقدرترین لحظات الهی است برای آنان که در شکوفایی نهال ایمان خود، آینه دل را از زنگار گناه و معصیت، پاک کرده و در بوستان جانان، دمی در سایه بندگی و عبودیت، به تزکیه نفس پرداخته و با رسیدن به خلوص معنوی، لیاقت حضور در این ضیافت الهی را نصیب خود می‌گردانند.
  در این شب‌های پر فیض و برکت قدر، مؤمنان مخلص ربوبی و محبان اهل بیت علیهم السلام سوگوار نخستین شهید محرابی هستند که در حال عبادت با شمشیر نفاق و کینه خوارج به خون نشست. بزرگمردی که ندای قلبی فزت و رب الکعبه اش تا جهان باقیست، زیباترین تجلی اخلاص و بندگی را در اعلی درجه کائنات طنین‌انداز نمود. یگانه مردی که مظهر عدل وعدالت و سرسلسله شجره طیبه امامت و ولایت است و ملائک شهامت و رشادت او را در خیبر و خندق و بدر و حنین ستودند و اکنون پس از گذشت قرن‌ها، همچنان سخنان حکمت آمیز آن بزرگوار در «نهج البلاغه»، با فصاحت و بلاغتی کم نظیر، و دریایی از معارف عرفانی و فضیلت را برای تشنگان درس آزادگی، گذشت، فداکاری، عدالت محوری و حق طلبی به ارمغان آورده است.
  اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همکاران ارجمند در مجموعه صنعت بیمه، ایام لیالی قدر وسالروز شهادت جانسوز مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به محضر محبان و رهروان آن امام همام تسلیت و تعزیت عرض نموده و توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از درگاه ایزد منان خواستار است.
  دکتر سید محمد کریمی
  دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران
  نظرات کاربران