در حال بارگذاری ...
 • انتخاب مجدد آقای علی اصغر عنایت و خانم شعله نوری بعنوان دبیران کارگروه های بیمه های اتومبیل و بیمه های اتکایی

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، مطابق آیین نامه فعالیت کارگروه های تخصصی سندیکا، انتخابات تعیین دبیر کارگروه بیمه های اتومبیل و اتکایی با حضور اعضاء ...

  تعرفه های دندانپزشکی سال 1401

  به گزارش روابط عمومی  سندیکای بیمه گران ایران، دکترکریمی دبیرکل سندیکا تعرفه های دندانپزشکی سال 1401 را به شرکت های بیمه ابلاغ کرد. تعرفه های دندانپزشکی سال ...

 • پیام دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران به مناسبت شهادت امیرالمؤمنین علی(ع) و شب های قدر

  با محبت به اهل بیت (ع) می توان خود را از انجام گناه نجات داد.
   فزت و رب الکعبه
  شب‌های قدر، از گرانقدرترین لحظات الهی است برای آنان که در شکوفایی نهال ایمان خود، آینه دل را از زنگار گناه و معصیت، پاک کرده و در بوستان جانان، دمی در سایه بندگی و عبودیت، به تزکیه نفس پرداخته و با رسیدن به خلوص معنوی، لیاقت حضور در این ضیافت الهی را نصیب خود می‌گردانند.
  در این شب‌های پر فیض و برکت قدر، مؤمنان مخلص ربوبی و محبان اهل بیت علیهم السلام سوگوار نخستین شهید محرابی هستند که در حال عبادت با شمشیر نفاق و کینه خوارج به خون نشست. بزرگمردی که ندای قلبی فزت و رب الکعبه اش تا جهان باقیست، زیباترین تجلی اخلاص و بندگی را در اعلی درجه کائنات طنین‌انداز نمود. یگانه مردی که مظهر عدل وعدالت و سرسلسله شجره طیبه امامت و ولایت است و ملائک شهامت و رشادت او را در خیبر و خندق و بدر و حنین ستودند و اکنون پس از گذشت قرن‌ها، همچنان سخنان حکمت آمیز آن بزرگوار در «نهج البلاغه»، با فصاحت و بلاغتی کم نظیر، و دریایی از معارف عرفانی و فضیلت را برای تشنگان درس آزادگی، گذشت، فداکاری، عدالت محوری و حق طلبی به ارمغان آورده است.
  اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همکاران ارجمند در مجموعه صنعت بیمه، ایام لیالی قدر وسالروز شهادت جانسوز مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به محضر محبان و رهروان آن امام همام تسلیت و تعزیت عرض نموده و توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از درگاه ایزد منان خواستار است.
  دکتر سید محمد کریمی
  دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران
  نظرات کاربران