در حال بارگذاری ...
 • تصمیمات جدید کارگروه درمان سندیکا جهت ساماندهی خدمات دندانپزشکی بیمه های تکمیلی

  کارگروه تخصصی درمان سندیکا راهکارهای ساماندهی نحوه ارائه خدمات دندانپزشکی به بیمه شده های بیمه تکمیلی درمان را بررسی کرد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، درصد نگران کننده خسارت های غیر واقعی در حوزه دندانپزشکی محور اصلی جلسه امروز کارگروه درمان سندیکا بود  که طی آن مدیران درمان شرکت های بیمه بر تعدد این نوع تخلفات در بخش دندانپزشکی تاکید داشتند و برای کاهش آن راهکارهایی ازجمله  راه اندازی بانک اطلاعات سوابق دندانپزشکی  بیمه شده ها ، وحدت رویه در برخورد با  و تشکیل پایگاه واحد برای آن  و تدوین دستورالعمل  واحد در رسیدگی به  اسناد دندانپزشکی توسط اعضا پیشنهاد و کلیات این راهکارها تصویب شد. 
  از اصلی ترین راهکاریی که  مورد توجه اعضا قرار گرفت تهیه نرم افزاری است که با کمک آن سوابق دندانپزشکی بیمه شده ها ثبت  و مابین شرکت ها به اشتراک گذاشته شود. مقرر شد برای اجرایی شدن آن کمیته ای  نحوی اجرایی شدن آنرا بررسی و به شورای عمومی سندیکا ارائه نماید.
  همچنین در این جلسه تعرفه جدید دندانپزشکی سندیکا در 120 بند تصویب  و مقرر شد در ماه جاری جهت اجرا به شرکتهای بیمه ابلاغ شود.

   
  مطالب مرتبط

  کارگروه تخصصی درمان

  سندیکای بیمه گران ایران در چارچوب ساختار ستادی خود از همکاری و کمکهای فنی و تخصصی مدیران و کارشناسان شرکتهای بیمه عضو بهره می برد.   تمامی مدیران تخصصی رشته ها مختلف بیمه ای و سایر بخش های شرکتهای ...

  |

  روزنامه مردم سالاری

تشدید نظارت شرکت‌های بیمه بر پرداخت خسارت درمان
  روزنامه مردم سالاری

  تشدید نظارت شرکت‌های بیمه بر پرداخت خسارت درمان

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران از طرح مشترک شرکت‌های بیمه برای تشدید نظارت بر بیمه‌های تکمیلی درمان خبر داد تا با این شیوه 1500 میلیارد ریال در پرداخت خسارت شرکت‌ها در این رشته صرفه جویی شود.

  |

  نظرات کاربران