در حال بارگذاری ...
 • برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای هماهنگی کهگیلویه و بویر احمد و همدان

  جمشید جمشیدی مدیر شعبه بیمه آرمان استان کهگیلویه و بویر احمد و سید محمد جواد موسوی، مدیر کل بیمه ایران استان همدان با کسب اکثریت آرا در انتخابات ریاست شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان های فوق انتخاب شدند.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، جمشید جمشیدی، مدیر شعبه بیمه آرمان استان کهگیلویه و بویر احمد، روز سه شنبه با اکثریت آرا به عنوان رئیس شورای هماهنگی شرکت های بیمه این استان انتخاب شد.

  در این جلسه انتخابات نایب رئیس و دبیر استان کهگیلویه و بویر احمد نیز برگزار شد که محسن یوسفی مدیر شعبه بیمه نوین به عنوان نایب رئیس شورا و عابد رشیدی مدیر شعبه بیمه میهن به عنوان دبیر شورای این استان انتخاب شدند.

   

  همچنین در جلسه دیگری که در همین روز در استان همدان برگزار شد، سید محمد جواد موسوی، مدیرکل بیمه ایران این استان با کسب اکثریت آرا برای بار دیگر به عنوان رئیس شورای هماهنگی انتخاب شد.

  در این جلسه مهدی قراگوزلو مدیر شعبه بیمه سینا استان همدان و زانیار قربانی مدیر شعبه بیمه نوین این استان نیز برای دو سال دیگر به ترتیب به عنوان نایب رئیس و دبیر شورای انتخاب شدند.

  گفتنی است این جلسات به صورت ویدیو کنفرانس با حضور علی کرمی معاون، محمد محسن طباخها مدیر برنامه ریزی و نوآوری سندیکای بیمه گران ایران، مدیران شعب شرکت های بیمه و صندوق خسارت های بدنی استان های کهگیلویه و بویر احمد و همدان برگزار شد.
  نظرات کاربران