در حال بارگذاری ...
 • تبیین خدمات ارزشمند صندوق تامین خسارتهای بدنی توسط دبیرکل سندیکا

  مراسم پرداخت خسارت زیان دیدگان تحت پوشش صندوق تامین خسارت های بدنی با حضور دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی و دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران در استان آذربایجان غربی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر کریمی در این نشست با اشاره به آنکه صندوق تامین خسارت های بدنی حلقه تکمیلی خدمات ارزشمند صنعت بیمه می باشد، اظهار داشت: در این صندوق معسرترین افراد به دنبال دریافت خسارت هستند و صندوق تامین خسارت های بدنی بی منت و با کمال افتخار در شرایطی که  بسیاری از حادثین هیچ انتظار و اطلاعاتی از شرایط پرداخت خسارت ندارند در حال دریافت خدمات می باشند.

  دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران که عضو هیئت نظارت صندوق تامین خسارت های بدنی نیز می باشد با اشاره به اصلاح فرآیند ها در این صندوق خاطر نشان ساخت: اصلاحات صورت گرفته موجب شده میانگین رسیدگی به پرونده ها حداکثر 50 روز باشد.

  دکتر کریمی با اشاره به پشتیبانی کامل سندیکای بیمه گران از صندوق تامین خسات های بدنی، تعامل و ارتباط فی ما بین موسسات بیمه و صندوق را بسیار خوب عنوان نمود و نتیجه آن را خدمات رسانی به مردم شریف ایران اسلامی دانست.

  گفتنی است این برنامه در حاشیه سفر دو روزه  مدیران ارشد صنعت بیمه به  استان آذربایجان غربی با حضور بیمه گران و مدیران دستگاه های اجرایی این استان برگزار گردید.
  نظرات کاربران