در حال بارگذاری ...
 • برگزاری نشست هم اندیشی فعالان شبکه فروش در استان آذربایجان غربی

  نشست هم اندیشی فعالان شبکه فروش استان آذربایجان غربی با حضور دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و دکتر کریمی دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر کریمی در این نشست با اشاره به اقدامات سندیکا در تعامل گسترده با شبکه فروش و تشکیل شورای مشورتی شبکه فروش، خاطرنشان ساخت:  به علت تعدد شرکت های بیمه و به تبع آن وجود انجمن ها وکانون های پرشمار اجماع همه تشکل ها دشوار است و بر همین اساس شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان ها رسالت مهمی در اخذ نظرات و جمع بندی پیشنهادها دارند.

  دبیر کل سندیکای بیمه گران  افزود: بحث استفاده از فناوری های نوین در فروش بیمه نامه موضوع روز است، همه ما باید بر اساس شرایط روز حرکت کنیم و نمایندگان و کارگزاران نیز چاره ای جز تطبیق با این شرایط را ندارند.

  کریمی افزود: در دنیای نوین نمی توان بر اساس شیوه سنتی حرکت کرد ولی در مسیر تحول دیجیتال باید تدابیر اساسی اتخاذ نمود تا آسیب ها حداقل باشد.

  بر اساس این گزارش طی سفر دو روزه مدیران ارشد صنعت بیمه به استان آذربایجان غربی، نشست هم اندیشی فعالان شبکه فروش این استان با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و میزبانی شورای هماهنگی شرکت های بیمه در استان آذربایجان غربی برگزار گردید.
  نظرات کاربران