در حال بارگذاری ...
 • انتخاب کریم خان زند بعنوان نماینده سندیکا در شورایعالی بیمه

  حسین کریمخان زند با نظر اعضای شورای عمومی بعنوان نماینده سندیکا در شورایعالی بیمه انتخاب شد.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، با اجماع مدیران عامل عضو شورای عمومی، حسین کریمخان زند مدیرعامل بیمه نوین برای یک دوره سه ساله بعنوان نماینده سندیکا در شورایعالی بیمه انتخاب شد.

   بر اساس ماده 10 قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری، مدیرعامل یکی از موسسات بیمه به انتخاب سندیکای بیمه گران ایران عضو شورایعالی بیمه است.

  کریمخان زند که امروز در سمت مدیرعامل شرکت بیمه نوین بعنوان نماینده بیمه گران در شورایعالی بیمه برگزیده شد با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بیمه، پیش از این عضو هیات مدیره بیمه ما و مدیرعامل و عضو هیات مدیره بیمه پارسیان بوده است.

  لازم به ذکر است بخشی از جلسه امروز شورای عمومی سندیکا به استماع گزارش سیدمحمد آسوده نماینده سابق سندیکا در شورایعالی بیمه اختصاص داشت؛ که عملکرد وی طی سه سال گذشته در دفاع از منافع صنعت بیمه مورد تایید و تقدیر اعضا قرار گرفت.
  مطالب مرتبط

  ‌شورای عالی بیمه؛ از دیروز تا امروز برای فردا 

  ‌شورای عالی بیمه؛ از دیروز تا امروز برای فردا 

  کریمخان زند:نقش‌پذیری مؤثر شورای عالی بیمه در صنعت بیمه طی چند سال اخیر، علاوه بر رشد کمی و توسعۀ کیفی این صنعت، ارتباطی قوی با شناخت و پذیرش این صنعت از سوی ارکان قدرت دارد. ذی نفوذان و تصمیم‌گیرانی که نسبت به کارایی بیمه در جامعه و اقتصاد آگاهی یافته و پذیرفته اند شکوفایی ...

  |

  نظرات کاربران