در حال بارگذاری ...
 • پیام تبریک دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران خطاب به دکتر خاندوزی وزیر اموراقتصادی و دارایی

  دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در پیامی انتخاب و رای اعتماد مجلس شورای اسلامی را به دکتر خاندوزی وزیر جدید اموراقتصادی و دارایی تبریک گفت.

  متن کامل این پیام را در ادامه می خوانید:

   

  برادر ارجمند جناب آقای دکتر خاندوزی
  وزیر محترم اموراقتصادی و دارایی
  با سلام و احترام
  مهر تایید مجلس شورای اسلامی به انتخاب هوشمندانه و شایسته حضرتعالی توسط رئیس جمهور عزیز موجب خرسندی و مباهات اهالی صنعت بیمه کشور گردید. 
  جای امیدواری است که وزارت اموراقتصادی و دارایی که نقش مهمی در توسعه و راهبرد اقتصاد کشور دارد به فرهیخته دانشمندی همچون حضرتعالی سپرده شده است.
  حضور جهادی حضرتعالی در ساعات نخستین پس از رای اعتماد در وزراتخانه، امیدها به کابینه انقلابی دولت مردمی جناب آقای دکتر رئیسی را افزون نمود.
  از خداوند متعال مسئلت دارم حضرتعالی که امروزه از نمادهای برجسته مدیران جوان انقلابی با شاخص های مورد نظر مقام معظم رهبری هستید؛ در این برهه حساس، موفق و سربلند باشید.
  آرزومندم جنابعالی که شناخت علمی و کافی از اقتصاد و بویژه صنعت بیمه کشور دارید  با به کارگیری توانایی های این صنعت در توسعه اقتصادی کشور، عملکرد ماندگاری را در زمان مسئولیت خود ثبت نمائید. 
  در اینجا به نمایندگی از صنعت بیمه کشور، آمادگی دست اندرکاران این صنعت را برای همکاری با آن برادر ارزشمند در مسیر تحقق اهداف و  برنامه هایی که برای خدمت به مردم عزیزمان در نظر دارید، اعلام می دارم.
  دکتر سید محمد کریمی 
  دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران
  نظرات کاربران