در حال بارگذاری ...
 • سندیکای بیمه گران ایران پیگیر انجام تعهدات شرکتهای بیمه در حادثه دلخراش تصادف اتوبوس در سنندج

  شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان کردستان طی اطلاعیه ای جزئیات اقدامات خود در خصوص تصادف مرگبار چهارشنبه گذشته سنندج که بین یک دستگاه تانکر حمل سوخت و یک دستگاه اتوبوس مسافربری رخ داد را اعلام نمود.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان کردستان بلافاصله پس از حادثه با حضور در محل و انجام اقدامات اولیه بیمه ای و تعامل با دیگر سازمانهای ذیربط نظیر پلیس ، اورژانس و بیمارستانها نسبت به هماهنگی های لازم در راستای انجام تعهدات بیمه ای اقدام نمود.

  در این رابطه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان کردستان طی اطلاعیه ای با عرض تسلیت به خانواده  کشته شدگان سانحه تصادف سنندج، جزئیات اقدامات انجام شده جهت تسهیل در پرداخت غرامت به ذینفعان این حادثه را اعلام نمود.

  متن کامل اطلاعیه فوق الذکر بدین شرح است:

  ضمن عرض تسلیت به خانواده جانباختگان حادثه دلخراش تصادف تانکر حمل سوخت با اتوبوس مسافربری در محور سنندج به تهران، خلاصه اقدامات انجام شده توسط شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان کردستان به شرح ذیل را به اطلاع عموم می رساند:

  1- سانحه یاد شده ساعت 30 دقیقه بامداد  روز چهارشنبه 20 تیرماه در مسیر کمربندی شهر سنندج  بین یک دستگاه اتوبوس  مسافربری که از سنندج عازم تهران بود و یک دستگاه  تانکر حمل مازوت که از مسیر مریوان به سمت بندر امام خمینی(ره) در حال حرکت بود رخ داد. تانکر حمل سوخت به اتوبوس مسافربری که  در حالت توقف بود برخورد کرد که این تصادم نهایتاً منجر به فوت 11 نفر و  مصدومیت هفت نفر  از هموطنان عزیزمان شد.  از مصدومان حادثه درمان چهار نفر بصورت سرپایی انجام شد و متاسفانه حال سه نفر دیگر وخیم گزارش شده است.

  2- اتوبوس مسافربری فوق الذکر تحت پوشش شرکت بیمه دانا و تانکر حمل سوخت تحت پوشش شرکت بیمه ایران است. 

  3- هیئت رئیسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان کردستان  با هماهنگی سندیکای بیمه گران ایران سی دقیقه پس از حادثه در محل حضور یافته و اقدامات اولیه را انجام داده اند. همچنین بفوریت دو تیم ویژه از شعب مرکزی شرکتهای بیمه ایران و بیمه دانا  در استان حاضر شدند تا ضمن بررسی حادثه به وظایف مربوطه عمل نمایند.

  4- در طول سه روز گذشته جلسات هماهنگی  با مسئولین استانداری و نیروی انتظامی استان جهت دریافت مستندات و مدارک  انجام شد و اقدامات لازم  با هدف خدمات رسانی سریع و تسهیل در پرداخت غرامت به ذینفعان بعمل آمده است.  

  5- ضمن آرزوی صبر برای خانواده های کشته شدگان این حادثه، ذینفعان می توانند برای دریافت خسارات مورد نظر به شعب بیمه ایران و بیمه دانا در استان کردستان  مراجعه کنند.

  سندیکای بیمه گران ایران نیز این حادثه غم انگیز را به خانواده جانباختگان و عموم هموطنان بویژه مردم شریف و غیور کردستان تسلیت عرض می نماید و لازم به ذکر است امور مربوط به انجام تعهدات بیمه ای در اسرع وقت از طریق شورای هماهنگی شرکتهای بیمه بعنوان بازوی اجرایی سندیکا در سطح استانها تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  بیمه ایران

تانکر حامل سوخت در حادثه کردستان تحت پوشش بیمه ایران است50 درصد خسارت دیه فوت شدگان بدون تشریفات پرداخت می شود
  بیمه ایران

  تانکر حامل سوخت در حادثه کردستان تحت پوشش بیمه ایران است/50 درصد خسارت دیه فوت شدگان بدون تشریفات پرداخت می شود

  درپی حادثه برخورد تانکر سوخت با اتوبوس مسافری در کردستان، بیمه ایران اعلام کرد: تانکر حامل مواد سوختنی تحت پوشش بیمه ای این شرکت بوده وغرامت زیان دیدگان حادثه در اسرع وقت پرداخت می شود.

  |

  نظرات کاربران