در حال بارگذاری ...
 • انتخاب غلام اکبری بعنوان رئیس جدید شورای هماهنگی شرکت های بیمه خراسان جنوبی

  اکبری، شریعتی فر و چاوشان با رای مدیران بیمه ای خراسان جنوبی بعنوان اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در این استان برگزیده شدند.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران، طی رای گیری بعمل آمده میان مدیران بیمه ای استان خراسان جنوبی؛ غلام اکبری مدیر شعبه بیمه معلم، مهدی شریعتی فر مدیر شعبه بیمه دی  و زهرا چاوشان مدیر شعبه پاسارگاد ، به ترتیب به عنوان رئیس، نایب رئیس و دبیر شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان خراسان جنوبی  انتخاب شدند.

  در این نشست که با حضور حسن دهگاهی معاون اجرایی سندیکا برگزار شد به بررسی عملکرد این شورا طی یکسال گذشته پرداخته شد. که طی آن رضا محزون نایب رئیس دور گذشته این شورا با اشاره به تشکیل پنج کمیته تخصصی شامل"اتومبیل"،"آتش سوزی، باربری و حمل و نقل"، "مسئولیت و مهندسی" و "اشخاص" و "روابط عمومی، تبلیغات و شکایات"، به تشریح اقدامات و مصوبات این کمیته های تخصصی پرداخت.

  در ادامه معاون اجرایی سندیکا طی سخنانی با قابل قبول دانستن فعالیت های صورت گرفته در شورای هماهنگی خراسان جنوبی طی یکسال گذشته از هیئت رئیسه جدید خواست روی موضوع ارائه نرخ های فنی و کاهش تقلبات و تخلفات هماهنگی بیشتری داشته باشند.

  گفتنی است شورای هماهنگی شرکت های بیمه با دستورالعمل جدید از ابتدای سال 96  در سطح استانها با نظارت سندیکای بیمه گران ایران فعال شده است.
  مطالب مرتبط

  دکتر جباری:

نقش کلیدی مدیران استانها در بهبود عملکرد صنعت بیمه غیرقابل انکار است
  دکتر جباری:

  نقش کلیدی مدیران استانها در بهبود عملکرد صنعت بیمه غیرقابل انکار است

  نائب رئیس هیئت رئیسه سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد: یکی از ارکان مهم توسعه اقتصاد ایران کشور عزیزمان، توسعه صنعت بیمه است. بلکه یکی از ارکان توسعه همه جانبه کشور در حوزه های اجتماعی و فرهنگی نیز صنعت بیمه است. صنعتی که نقش چشم گیری در بهبود و ثبات اقتصاد ملی ایفا می کند در ...

  |

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  دومین گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها روز سه شنبه 27 آذرماه به میزبانی سندیکای بیمه گران ایران با حضور مدیران ارشد صنعت بیمه و اصحاب رسانه برگزار شد. در ادامه بازتاب خبری این گردهمایی  را می خوانید: ...

  |

  نظرات کاربران