در حال بارگذاری ...
 • ایرنا

زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند
  ایرنا

  زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران اعلام کرد شرکت های بیمه عضو این سندیکا بابت خسارات ناشی از زلزله آبانماه 96 کرمانشاه، تاکنون یک هزار و 580 میلیارد ریال به مردم زلزله زده پرداخت کرده اند. زلزله زدگان کرمانشاه 1580میلیارد ریال خسارت دریافت کردند


  ایبنا

دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است
  ایبنا

  دبیرکل سندیکا بیمه گران:بیمه‌های عمر مکمل بازنشستگی، نیاز امروز جامعه است

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران بیمه های عمر و زندگی را امید اول صنعت بیمه برای توسعه دانست و در جهت توسعه پایدار این رشته به شرکت های بیمه پیشنهاد داد عرضه بیمه مکمل بازنشستگی را مدنظر قرار دهند.


  خبرگزاری میزان

در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد
  خبرگزاری میزان

  در نشست سندیکای صنعت بیمه؛تاثیر نوسانات نرخ ارز بر صنعت بیمه بررسی شد

  خبرگزاری میزان- با توجه به نوسانات نرخ ارز در ماه‌های اخیر تمامی بازار‌ها را تحت تاثیر قرار داده که در این بین صنعت بیمه از این موضوع مستثنی نیست که در این راستا باید در عقد قرار داد‌ها قوانین لازم رعایت شود. به ...


 • انتخاب غلام اکبری بعنوان رئیس جدید شورای هماهنگی شرکت های بیمه خراسان جنوبی

  اکبری، شریعتی فر و چاوشان با رای مدیران بیمه ای خراسان جنوبی بعنوان اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در این استان برگزیده شدند.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران، طی رای گیری بعمل آمده میان مدیران بیمه ای استان خراسان جنوبی؛ غلام اکبری مدیر شعبه بیمه معلم، مهدی شریعتی فر مدیر شعبه بیمه دی  و زهرا چاوشان مدیر شعبه پاسارگاد ، به ترتیب به عنوان رئیس، نایب رئیس و دبیر شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان خراسان جنوبی  انتخاب شدند.

  در این نشست که با حضور حسن دهگاهی معاون اجرایی سندیکا برگزار شد به بررسی عملکرد این شورا طی یکسال گذشته پرداخته شد. که طی آن رضا محزون نایب رئیس دور گذشته این شورا با اشاره به تشکیل پنج کمیته تخصصی شامل"اتومبیل"،"آتش سوزی، باربری و حمل و نقل"، "مسئولیت و مهندسی" و "اشخاص" و "روابط عمومی، تبلیغات و شکایات"، به تشریح اقدامات و مصوبات این کمیته های تخصصی پرداخت.

  در ادامه معاون اجرایی سندیکا طی سخنانی با قابل قبول دانستن فعالیت های صورت گرفته در شورای هماهنگی خراسان جنوبی طی یکسال گذشته از هیئت رئیسه جدید خواست روی موضوع ارائه نرخ های فنی و کاهش تقلبات و تخلفات هماهنگی بیشتری داشته باشند.

  گفتنی است شورای هماهنگی شرکت های بیمه با دستورالعمل جدید از ابتدای سال 96  در سطح استانها با نظارت سندیکای بیمه گران ایران فعال شده است.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران