در حال بارگذاری ...
 • انتخاب غلام اکبری بعنوان رئیس جدید شورای هماهنگی شرکت های بیمه خراسان جنوبی

  اکبری، شریعتی فر و چاوشان با رای مدیران بیمه ای خراسان جنوبی بعنوان اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در این استان برگزیده شدند.

  به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران، طی رای گیری بعمل آمده میان مدیران بیمه ای استان خراسان جنوبی؛ غلام اکبری مدیر شعبه بیمه معلم، مهدی شریعتی فر مدیر شعبه بیمه دی  و زهرا چاوشان مدیر شعبه پاسارگاد ، به ترتیب به عنوان رئیس، نایب رئیس و دبیر شورای هماهنگی شرکتهای بیمه در استان خراسان جنوبی  انتخاب شدند.

  در این نشست که با حضور حسن دهگاهی معاون اجرایی سندیکا برگزار شد به بررسی عملکرد این شورا طی یکسال گذشته پرداخته شد. که طی آن رضا محزون نایب رئیس دور گذشته این شورا با اشاره به تشکیل پنج کمیته تخصصی شامل"اتومبیل"،"آتش سوزی، باربری و حمل و نقل"، "مسئولیت و مهندسی" و "اشخاص" و "روابط عمومی، تبلیغات و شکایات"، به تشریح اقدامات و مصوبات این کمیته های تخصصی پرداخت.

  در ادامه معاون اجرایی سندیکا طی سخنانی با قابل قبول دانستن فعالیت های صورت گرفته در شورای هماهنگی خراسان جنوبی طی یکسال گذشته از هیئت رئیسه جدید خواست روی موضوع ارائه نرخ های فنی و کاهش تقلبات و تخلفات هماهنگی بیشتری داشته باشند.

  گفتنی است شورای هماهنگی شرکت های بیمه با دستورالعمل جدید از ابتدای سال 96  در سطح استانها با نظارت سندیکای بیمه گران ایران فعال شده است.
  مطالب مرتبط

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  بازتاب خبری گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها

  دومین گردهمایی سراسری شوراهای هماهنگی استانها روز سه شنبه 27 آذرماه به میزبانی سندیکای بیمه گران ایران با حضور مدیران ارشد صنعت بیمه و اصحاب رسانه برگزار شد. در ادامه بازتاب خبری این گردهمایی  را می خوانید: ...

  |

  افزایش وحدت رویه مابین شعب چهارمحال و بختیاری با تشکیل شورای هماهنگی

  افزایش وحدت رویه مابین شعب چهارمحال و بختیاری با تشکیل شورای هماهنگی

  رییس شورای هماهنگی شرکت های بیمه در استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در سال 97 به دنبال هماهنگی بیشتر برای جلوگیری از نرخ شکنی هستیم، گفت: در سال 96 برای رسیدگی دقیق تر به پرونده های خسارات و دیه ها جلسات هماهنگی متعددی  با مسئولین دادگستری، نیروی انتظامی و پزشکی قانونی ...

  |

  اجرای برنامه های آموزشی توسط شورای هماهنگی خراسان شمالی

  اجرای برنامه های آموزشی توسط شورای هماهنگی خراسان شمالی

  همکاری با سازمانهای مرتبط با مسائل ترافیکی و حوادث رانندگی،گسترش فرهنگ بیمه ای و آموزش کارشناسان بیمه جهت هماهنگی و وحدت رویه در پرداخت خسارات از مهمترین اقدامات شورای هماهنگی بیمه های استان خراسان شمالی است.

  |

  نظرات کاربران