تماس با ما RSS پست الکترونیکی جستجو صفحه نخست
امروز 2 شهریور 1396 هـ.ش./ 24 آگوست 2017/
اخبار صنعت بیمه/اخبار و رویدادها/

تعداد خوانندگان:351    تاریخ انتشار: 1395/10/16


تاکید دبیرکل سندیکای بیمه گران بر حفظ اعتماد مردم با رفتارحرفه ای و انجام تعهدات
اولیاء: دستیابی به آنچه در برنامه ششم تکلیف شده عزمی جدی را می طلبد و باید تلاش مضاعفی داشته باشیم. لازم است همه فعالان صنعت بیمه همراهی داشته باشند که تا حد مقدور این اهداف محقق شود.
دبیرکل سندیکای بیمه گران طی سخنانی در همایش "توسعه بیمه های مسئولیت" در دانشگاه فردوسی مشهد به برخی  موضوعات روز صنعت بیمه پرداخت و ابراز امیدواری کرد که این نشست ها محل هم پیمانی برای کار مشترک و فعالیت بیشتر باشد.
به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ، علی اکبر اولیاء در همایش تخصصی بیمه های مسئولیت طی سخنرانی خود با عنوان"صنعت بیمه؛ حال و آینده" با اشاره به اینکه سهم بیمه های مسئولیت از پرتفوی صنعت بیمه در حد قابل قبولی نیست وضریب خسارت آن روبه افزایش است ، بیان داشت: اگر ما نتوانیم رفتار حرفه ای داشته باشیم گرایش به بیمه با اقبال مواجه نخواهد شد. یکی از رشته هایی که با این مشکل روبروست بیمه های مسئولیت است. مدیران فنی عضو کارگروه تخصصی بیمه های مسئولیت سندیکا در این خصوص نگرانی دارند. باید با همکاری و هماهنگی  وضعیت فعلی ساماندهی شود و نیاز است  بیمه گران خدمات جدیدی ارائه دارند تا بتوانند ریسک های موجود در بنگاههای اقتصادی را بیمه کنند.
دبیرکل سندیکای بیمه گران از شرکت های بیمه ای خواست در نرخ گذاریها دقت کرده و تاکید  کرد: برای حفظ اعتماد مردم باید مراقبت حرفه ای داشته باشیم. باید پاسخگوی تعهداتی باشیم که در قبال بیمه گذاران داریم. در حال حاضر که نرخ گذاری ها تکلیفی نیست، نیاز است شرکتها نرخ های منطقی و کارشناسی ارائه کنند.
وی در خصوص تشکیل شورای هماهنگی استانها گفت:  کار تشکیل شورای هماهنگی شرکتهای بیمه ای در استانها در دستور سندیکا قرار دارد.  دانش ، بینش و تجربه همکاران استانی برای ما بسیار مهم است. انتظار من از مدیران استانی  آن است که با تشکیل این شوراها،ارتباطات بین دستگاهی را گسترش دهند و هم هماهنگی های داخلی شان بیشتر شود. 
اولیاء در ادامه از نیاز شرکت های بیمه ای به ثبت دقیق اطلاعات بیمه نامه ها سخن گفت و افزود:  ما به شدت نیاز داریم تا اطلاعات بیمه نامه ها دقیقا ثبت شود. سامانه ای که وجود دارد کار خوب و ارزشمندی است اما در حال حاضر اطلاعاتی که ثبت می شود کلی است و جزئیات بیمه نامه ها را ثبت نمی کند. این اطلاعات برای پایش و برنامه ریزی مورد نیاز شرکت های بیمه ای است. امیدورایم بیمه مرکزی این موضوع را مدنظر قراردهد.
وی همچنین به اهداف مندرج در ماده 12 برنامه ششم توسعه اشاره داشت و گفت:دستیابی به آنچه در برنامه ششم تکلیف شده عزمی جدی را می طلبد و باید تلاش مضاعفی داشته باشیم. لازم است همه فعالان صنعت بیمه همراهی داشته باشند که تا حد مقدور این اهداف محقق شود.
دبیر کل سندیکای بیمه گران همچنین حضور عبدالناصر همتی رئیس کل بیمه مرکزی در همایش توسعه بیمه های مسئولیت را پرمعنی و موثر در توجه بیشتر به این رشته از صنعت بیمه دانست و ابراز امیدواری کرد که این نشست ها محل هم پیمانی برای کار مشترک و فعالیت بیشتر باشد.
 
 

نام و نام خانوادگی
رایانامه
*
کدتصویری کدداخل تصویر
 
نام و آدرس ایمیل شما محفوظ است
تصویر روز
سخن روز
کتاب و آب، هر دو در بحران هستند!یکی از کم مصرفی؛دیگری از پر مصرفی...!
کارگروه های تخصصی - درحال بروز رسانی
تازه ترین مقالات
بررسی لایحه بودجه سال 1396 کل کشور از منظر صنعت بیمه
مروری بر دیه و بیمه شخص ثالث
بیمه خشونت سیاسی
پیشنهاد برای نظارت بر بازار بیمه های درمان
تحلیل استراتژیک عملکرد صنعت بیمه در سال1394
نیاز ضروری صنعت بیمه به نیروی متخصص و لزوم اهتمام نهادهای مسئول
سایرمقالات>  
دریافت RSS
RSS چیست؟!
پست الکترونیکی اعضاء
کد لینک به پورتال
گزارش خطاهای فنی
نقشه سایت
 فهرست اعضای سندیکای بیمه گران ایران
همه حقوق اين سايت متعلق به سندیکای بیمه گران ایران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Copyright ©2010 Sbiportal.ir , All Right Reserved